ile kosztuje złom lublin
Ponad 6 mld zł stracone przez ludzi władzy. Wystawiamy rachunek
Ponad 600 dwustuosobowych przedszkoli lub 15 tysięcy w pełni wyposażonych karetek ratunkowych można by kupić za pieniądze, które roztrwonił rząd PiS w ciągu ostatnich lat. Dziś wystawiamy partii rządzącej pierwszy rachunek.
Polonez za 400 złotych. Policja wyprzedaje złom
Liczyli, że tanio kupią samochód, ale policja ich rozczarowała. Tłumy lublinian przyszły obejrzeć policyjne radiowozy, na które Komenda Wojewódzka ogłosiła przetarg. Najtańszy polonez kosztował niewiele ponad 400 złotych, ale do jazdy się nie nadaje. Większość oglądających nie wierzyła, że samochodami w tak fatalnym stanie jeszcze niedawno ścigano przestępców
Czym miliarder podpadł rządowi? Rozmowa ze Zbigniewem Jakubasem
Zbigniew Jakubas jest jednym z najbogatszych Polaków z majątkiem szacowanym przez ?Forbes? na 1,3 mld zł, kontroluje takie spółki jak Newag (produkcja pociągów), Mennica Polska (m.in. bicie monet), Feroco (modernizacja torów). Mówił o nim Marek Belka w rozmowie z Bartłomiejem Sienkiewiczem.

"Bankomaty" z PKP Cargo pod ostrzałem. Balcerowicz: - PiS szuka oskarżycieli w prokuraturze, aż znajdzie
stać w przypadku PKP Cargo. Zarzuty menedżerom miał postawić Jerzy Ziarkiewicz, przeniesiony z Prokuratury Okręgowej w Zamościu, który zastąpił we wrześniu zeszłego roku szefową Prokuratury Okręgowej w Lublinie Katarzynę Fedeńczuk (też była z nadania rządu PiS). Pod wnioskiem o zatrzymanie byłych

Łódź-Lublinek, czyli lotnisko widmo. Trzecie miasto w Polsce, środek wakacji... i pustki
proc.). To wyniki, na które w Łodzi trzeba byłoby pracować ponad dwa lata. Ale o wiele lepiej radzą sobie także mniejsze lotniska. Rzeszów czy Lublin mogą się pochwalić kilkukrotnie wyższym ruchem pasażerskim w lipcu - to odpowiednio 72 i 46 tys. osób. Z jednej strony przy budowie kolejnych lotnisk
Cena zbóż wyższa od prognoz. Zapłacimy więcej za chleb?
, ale będzie on ograniczony. "W czerwcu 2012 r. pszenica może kosztować od 820 do 860 zł za tonę (konsumpcyjna od 870 do 910 zł/t). Ceny żyta będą zbliżone do średnich cen pszenicy lub nawet od nich wyższe w przypadku ziarna konsumpcyjnego. We wrześniu 2012 r. pszenica może kosztować od 720 do 770