ile kosztuje kg złota 750

Regina Skibińska

Rower elektryczny, czyli dwa kółka, silnik i pedały. Kto, gdzie i jak może nim jeździć? Co z polisą?

Rower elektryczny, czyli dwa kółka, silnik i pedały. Kto, gdzie i jak może nim jeździć? Co z polisą?

Wspomaganie pomoże wjechać pod górkę czy pokonać większą odległość w ciągu jednego dnia. Ale nic za darmo. Wadą jest większa masa i wyższy koszt. Rowery elektryczne stają się coraz popularniejsze, a w czasie pandemii ich sprzedaż poszła w górę.

- Zwierzęta mam, bo je kocham - mówi pani Mirosława, która ma siedem kotów i psa. Na pupili wydajemy już 3,5 mld zł rocznie

Zwierzaki domowe będą miały coraz lepszą opiekę, coraz ciekawsze i bardziej urozmaicone rozrywki, a także będą otrzymywać prezenty z różnych okazji - nie tylko na święta, ale nawet na walentynki czy urodziny.

MWC 2018. Samsung, Nokia i Huawei już po swoich premierach

Prawie 2,5 tys. firm i kilkaset tysięcy odwiedzających. Największe targi świata branży mobile właśnie się rozpoczęły.

Poczta Polska ratuje się i zbliża się do PiS. Liczy na zlecenia rządowe

Poczta Polska ratuje się i zbliża się do PiS. Liczy na zlecenia rządowe

zresztą swoje losy o wiele bardziej niż do tej pory z polityką. Pocztowcy od koalicji PO-PSL nie dostali właściwie nic. Zabrano im - w imię wolnego rynku - nawet kontrakt na obsługę sądów (w przetargu wygrało go konsorcjum InPost - PGP) - co kosztowało PP w ciągu dwóch lat pół miliarda złotych

Ile mógłbyś zapłacić za miecz Napoleona, albo truflę? Oni zapłacili słono. 16 najdroższych rzeczy świata [RANKING]

Ile mógłbyś zapłacić za miecz Napoleona, albo truflę? Oni zapłacili słono. 16 najdroższych rzeczy świata [RANKING]

, emblematem z białego złota. Dodatkowo ozdobił je 19 karatowym diamentem. To właśnie butelka czyni ten szampan najdroższym w historii, za który trzeba zapłacić 1,2 mln dolarów. Jest tez wersja dla biedniejszych degustatorów bąbelków. Standardowa butelka Gout de Diamants kosztuje 250 tys. dolarów. Wartość

Ile kosztuje dobry fryzjer - czy warto czekać i płacić za nazwisko?

Ile kosztuje dobry fryzjer - czy warto czekać i płacić za nazwisko?

. Strzyżenie męskie to koszt rzędu 190 zł. Farbowanie włosów kosztuje 550-610 zł, balayage (pasemka): 680-750 zł, a tzw. ombre – 780 zł. Te same usługi są o nieco ponad 100 zł tańsze u stylistów pracujących u Leszka Czajki. W salonie Ruby Blue Marka Sierzputowskiego za strzyżenie damskie zapłacimy

Warta holuje bez limitu kilometrów, ale tylko klientów platynowych

przeznaczone są dla wszystkich właścicieli samochodów osobowych oraz ciężarowo-osobowych, kempingowych i ciężarowych, jeśli ich dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony, przyczep o ładowności do 750 kg (z zastrzeżeniem braku świadczenia pojazdu zastępczego) i motocykli

Nissan, Hyundai, Kia i inni - gwiazdy poznańskich targów motoryzacyjnych

Nissan, Hyundai, Kia i inni - gwiazdy poznańskich targów motoryzacyjnych

nijak do ich katalogowej ceny. I o ile jeszcze dziesięć lat temu tylko kilka modeli kosztowało po doposażeniu ponad pół miliona złotych, o tyle teraz wystarczy nieco sobie pofolgować, by dojechać do pułapu 800 tys. zł i więcej. To polityka napędzana danymi o wzrastającej z roku na rok liczbie osób

Tankowanie mocą, czyli 100 km za 7 złotych

. Wyobraźcie sobie, że tankowanie pod korek kosztuje was 10-15, góra 30 złotych. A tankować można wszędzie tam, gdzie sięgnie przedłużacz. Np. w swoim domu. Kuszące, prawda? Im droższe paliwo, tym mniej sceptyków. Już aż 8 na 10 Polaków uważa że samochody elektryczne (określane

Razem przeciw COVID-19 - tygodniowy przegląd działań firm i organizacji

początku kryzysu wywołanego COVID-19 Żabka podjęła współpracę z Ministerstwem Zdrowia i zadeklarowała pomoc finansową w wysokości 4,5 mln złotych na rzecz działań związanych z zagrożeniem epidemiologicznym. Dziś widzimy najbardziej namacalny efekt tej współpracy ? do szpitala jednoimiennego w Gorzowie

Jak ogrzać dom. Ile kosztuje tani opał? Czy można mniej truć?

Jak ogrzać dom. Ile kosztuje tani opał? Czy można mniej truć?

emisja trucizn będzie bardzo wysoka. – Jak to obliczyć? Cena za tonę w złotych/wartość opałowa w MJ/kg = cena ciepła (zł za 1 GJ).