aktualna cena stali za kg

Pierwsze "wodorowe osiedle" powstaje w Polsce. Jesteśmy jednym z liderów w produkcji nowego paliwa

Zielona energia "popłynie" w kaloryferach mieszkańców osiedla Środy Śląskiej. Pierwsze domki ogrzewane wodorem już powstają, ale czy ta technologia ma szansę stać się powszechna i czy to się opłaca?

Jak upał to do wody, ale pod swoim domem. Basen ogrodowy ochłodzi Cię już za kilkaset złotych

Fala upałów po raz kolejny spowodowała szturm na sklepy sprzedające baseny ogrodowe. Te co roku zamawiają ich więcej i sprzedają niemal wszystkie. Jednak wybór odpowiedniego dla nas basenu i utrzymanie go w dobrym stanie jest kluczowy, by przez całe lato móc się nim cieszyć bez przeszkód.

Plik JPG za 69 mln dol., tweet jak "Mona Lisa". A mogą zniknąć w każdej chwili

Plik JPG za 69 mln dol., tweet jak "Mona Lisa". A mogą zniknąć w każdej chwili

jednego centavo, ważących ok. tysiąca kg. Udało mu się je kupić za równowartość 5 dol. Z powodu szalejącej inflacji w Brazylii w latach 80. pieniądze stały się najtańszym materiałem, jakiego mógł użyć. Ich symboliczna wartość została zredukowana do znacznie niższej niż wartość ich metalicznej substancji

Polonus rozpoczął integrację przewoźników autobusowych pod marką Polonus Partner

25 kg. Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane będą stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów w wieku 13-19 lat, studentów do 26 roku życia oraz dla emerytów. Partnerzy, którzy przystąpili do

Gobarto miało 21,85 mln zł zysku netto, 41,55 mln zł zysku EBIT w 2019 r.

mln zł wobec 2,33 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 2 391,6 mln zł w 2019 r. wobec 2 147,9 mln zł rok wcześniej. "W Polsce od lutego zeszłego roku obserwowany był wzrost cen skupu trzody chlewnej, a od

Ile kosztują domowe zwierzęta i ich utrzymanie? Uwaga na pseudohodowle i złej jakości karmę

Ile kosztują domowe zwierzęta i ich utrzymanie? Uwaga na pseudohodowle i złej jakości karmę

zapłacimy od 6 do nawet 26 zł za kg. Podobnie kształtują się ceny karm kocich – od 12 do 27 zł za kilogram mokrej i od 9 do 22 zł suchej. Średni dorosły, czterokilogramowy kot potrzebuje ok. 60 kcal na każdy kg ciała, co daje około 300 g mokrej karmy dziennie, w zależności od jej kaloryczności. Łatwo

Ile kosztuje dobry fryzjer - czy warto czekać i płacić za nazwisko?

Ile kosztuje dobry fryzjer - czy warto czekać i płacić za nazwisko?

zależy od bieżącego natężenia aktualnych przedsięwzięć – mówi Jaga Hupało. Tysiące złotych za usługi Klientów nie odstraszają ceny. U Jagi Hupało wahają się one od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych. – Skąd wynika tak duża rozpiętość? Po pierwsze, oferowane przez moją pracownię

Nieczułe, opryskliwe, niewykształcone? Potrzebujemy młodych pielęgniarek. I nie szanujemy ich

Nieczułe, opryskliwe, niewykształcone? Potrzebujemy młodych pielęgniarek. I nie szanujemy ich

porodzie dziecka. Tłumaczy, że ważniejsze stało się, czy ma za co kupić mu ubrania, niż to, czy praca ją kręci. Dziś pracuje w przedszkolu za nieporównywalnie większą kwotę. Mówi, że najsmutniejsze było nie samo odejście z pracy, którą kochała, ale to, że nikt nie próbował jej zatrzymać. Joanna

Jak wybrać rybę, aby była świeża, choinkę, żeby nie sypały się z niej igły, i wino do karpia

Jak wybrać rybę, aby była świeża, choinkę, żeby nie sypały się z niej igły, i wino do karpia

Na szczęście ceny karpia prawdopodobnie będą zbliżone do cen ubiegłorocznych – prognozuje ekspertka. Kilogram karpia to w tym roku koszt około 12-15 zł, łososia świeżego około 59-65 zł, natomiast płaty śledziowe to koszt ok. 18-20 zł za kilogram. Niestety łatwo - kupić rybę drugiej albo

Wielkanoc: idziemy na zakupy. Który sklep najlepiej łączy jakość z ceną?

Wielkanoc: idziemy na zakupy. Który sklep najlepiej łączy jakość z ceną?

specyficzny. Przed wojną jedliśmy go 11 kg rocznie. Ale wtedy był monopol cukrowy i ten surowiec był strasznie drogi. Z tamtych czasów pochodzi jedno z najsłynniejszych haseł reklamowych w historii: „Cukier krzepi". Wymyślił je Melchior Wańkowicz. Dostał za to 5 tys. przedwojennych złotych nagrody

Jechać na wakacje z biurem podróży czy samemu? Kiedy taniej?

Jechać na wakacje z biurem podróży czy samemu? Kiedy taniej?

). W podobnej cenie i standardzie spędzimy urlop na Majorce. Za tygodniowy pobyt zapłacimy 2-2,5 tys. zł od osoby. W biurze Wezyr Holidays najtańszą ofertę znaleźliśmy za 2172 zł w hotelu trzygwiazdkowym ze śniadaniami, natomiast w Neckermannie za 2515 zł, ale z dwoma posiłkami

Drony przewiozą pasażerów? Jeszcze trochę poczekamy

Drony przewiozą pasażerów? Jeszcze trochę poczekamy

środka, wciskamy przycisk start i lecimy. Lądowanie również wykona za nas zautomatyzowany system. Według producenta maszyna wyląduje bezpiecznie również w momencie awarii, np. któregoś ze śmigieł. Cena? Nie więcej niż 300 tys. dol. Dla porównania - tyle kosztuje śmigłowiec Bell 206AB

Dog Inn - gdzie oddać psa na wakacje

Dog Inn - gdzie oddać psa na wakacje

, ale zapewniam, że będzie państwa na mnie stać!" - pisze mieszkanka Rzeszowa na jednym z najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych. Takich ogłoszeń jest wiele. Ceny? 10-30 zł za dobę. Zwykle usługa obejmuje trzy półgodzinne spacery, karmienie, czesanie czy kąpanie

Mamy za mało mięsa. Będziemy jeść niemieckie i duńskie

coraz mniej polskiego mięsa będzie w sklepach. Będziemy sprowadzać je z Niemiec, Danii czy Holandii. A to oznacza, że za dwa, trzy lata te kraje będę dyktować ceny mięsa na naszym rynku. I będą mogły je podwyższać do woli - twierdzi Rodziewicz. Według danych branży mięsnej

Razem przeciw COVID-19 - tygodniowy przegląd działań firm i organizacji

a wskazaną, niższą ceną za ten sam artykuł w innym sklepie on-line (w ciągu 30 dni od daty transakcji); Przedłużoną gwarancję producenta na artykuły AGD, elektronikę, sprzęt komputerowy i mobilny, jak np. smartfony czy laptopy; Ochronę zakupionych w internecie towarów przed kradzieżą lub

Kupujesz w Lidlu? Sprawdziliśmy, kto dla nich produkuje

od wyprodukowanego przez tę samą firmę dla Lidla. W przypadku serka wiejskiego różnica w cenie jest mniejsza. Jogurt typu greckiego Pilos 1 kg. 3,48 zł. Jogurt typu greckiego Mlekovita 1 kg. około 7 zł. Serek wiejski Pilos 1 kg. 7,90 zł. Serek wiejski Mlekovita 1 kg. około 10 zł. Masło

Samolot kontra pociąg. Wielki powrót taniego latania?

Samolot kontra pociąg. Wielki powrót taniego latania?

"Szalona środa" trwa nawet dwa dni albo i cały tydzień. W cenie biletu w Locie mamy zapewniony przewóz bagażu rejestrowanego (do 23 kg wagi) i podręcznego (do 8 kg). Za darmo odprawiamy się na lotnisku. Ale LOT pod pewnym względem zaczyna upodabniać się do tanich

Tygodniowy przegląd informacji ISBtech z sektora TMT

autorskich, na mocy której spółka w zamian za cenę określoną w umowie przejęła całość praw do gier "Knight Simulator" oraz "Roman Legionary" w wersji na PC, podała spółka. Źródło:ISBnews Komputronik : Zarząd zdecydował o podjęciu działań formalnych, które będą

Chińczycy kupią polskie jabłka

Chińczycy kupią polskie jabłka

jabłek do Kraju Środka mógłby sięgnąć minimum 100 tys. ton rocznie. Proponowana cena to 1,5 zł za kg. To konkurencyjna stawka, biorąc pod uwagę, że inne kraje nie sprzedają taniej niż dolar (obecnie 3,80 zł) za kilogram. - Szacujemy, że ten rynek może wchłonąć nawet kilkaset

Z robotem do łóżka. Kochanie, wymasuj mi tranzystory

Z robotem do łóżka. Kochanie, wymasuj mi tranzystory

podniecenie ruchomymi elementami – kurcząc się, obracając lub wibrując – jak w niektórych modelach lalek RealDoll. – Seks, jaki dziś znamy, będzie uchodził za prymitywny – twierdzi dr Helen Driscoll z University of Sunderland. – Z czasem roboty staną się dużo lepszymi od ludzi

Jest konina w polskiej wołowinie. Nie ma inspekcji, która mogłaby to dobrze kontrolować

, że fałszowano u nas etykiety produktów, oznaczając takie mieszanki jako czystą wołowinę. Koninę opłaca się mieszać z wołowiną tylko pod warunkiem, że kupiło się ją bardzo tanio. W Polsce ceny koni rzeźnych wahają się od 3 do 10 zł za kg żywego zwierzęcia. 3 zł za kilogram

Chcesz latać tanio, musisz być elastyczny [Pieniądze Ekstra]

Chcesz latać tanio, musisz być elastyczny [Pieniądze Ekstra]

tys. zł? Czy Nowy Jork za niecałe 600 zł? Albo Gruzja za nieco ponad 100 zł lub romantyczny wypad do Paryża? 1. Gdzie szukać tanich biletów? Niedługo po napisaniu tych słów oferty przestały być aktualne. Ale dziesiątki nowych "bardzo dobrych

Ile kosztuje piękno. Rozmowa z Ireną Eris

piosenek, gdy ktoś śpiewa: „Bvlgari zegarek na ręce, a ty w Bułgarii popijasz browary z dziadami na jakiejś wycieczce za 1500”. – Nie jestem w stanie zlikwidować różnic społecznych. Tak już było, że mieliśmy wszyscy po równo. Dla mnie nie są ważne pieniądze, tylko drugi człowiek. I

Czy auto w firmie jest niezbędne?

, może okazać się, że najrozsądniejszym rozwiązaniem jest kurier. Zwłaszcza jeśli towaru do wysłania nie jest bardzo dużo, a klienci bardzo rozproszeni. Obecnie wysłanie kurierem przesyłki o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 50x50x120 (w centymetrach) to koszt od 22 zł do 43 zł. Są to ceny

Polacy lubią śmieci cz.1

jest w istocie dzikim wysypiskiem śmieci sięgającym 2,5 metra w głąb. Koszt oczyszczenia i rekultywacji terenu uczynił owo "okazyjnie tanio" nieaktualnym. Od kiedy wzrosły ceny za wywóz śmieci, jest ich więcej w lasach, przy drogach, a niebawem będzie i w powietrzu

Pułapki sklepów internetowych. Niby taniej, ale drożej?

informacyjnego e-maila. Dowiedział się z niego, że na automatyczne płatne przedłużenie licencji zgodził się rok temu podczas instalacji programu. Maskowanie cen dostawy po to, by lepiej wypaść w porównywarce Od kiedy porównywarki cenowe stały się bramą do

Ile kosztują włosy? Nawet 8 tys. zł za 1 kg. Tyle można zarobić

celu podania wyceny i uzyskania akceptacji. Jeśli nie zaakceptuje włosów lub klient nie zaakceptuje wyceny – włosy, na koszt firmy, wracają do swojego właściciela.  - Cena za skup zależy od jakości (rodzaj włosa, stopień wycieniowania, stan łuski włosowej, stan końcówek), długości, gramatury

Michał Sołowow. Przegrywanie jest częścią życia

pakowaliśmy sami, aby wystawiać je na regałach. Była za to olbrzymia marża. Gwoździe kupione po 3 zł za 1 kg po zapakowaniu w torebki sprzedawaliśmy po 3 zł za 100 g. Potem znak OBI odkupiła od nas niemiecka firma OBI, która wcześniej przejęła go od Szwajcarów w Europie Zachodniej. Same hipermarkety kupił ode